עיצוב שמלות כלה

עיצוב שמלות כלההחלטת להתחתן? רוצה לעשות אירוע גדול עם כל החברים והמשפחה? אם כך, את בוודאי מחפשת סטודיו שמתמחה בתחום של עיצוב שמלות כלה, ואני כאן כדי להציע לך את הטוב ביותר. את הסטודיו שלי "סטודיו נטלי" הקמתי בשנת 2007 אך עוד הרבה לפני כן עבדתי בתחום הזה. אני מאוד מנוסה, אוהבת את עבודתי ותמיד מעצבת שמלות כלה:

  • ייחודיות
  • שונות
  • ועם רמת גימור גבוהה

לכן את יכולה להיות בטוחה שאם תיפני אלי תצאי עם שמלת הכלה שתחמיא לך בצורה הכי יפה שיש, אז למה את מחכה? חבל לעשות את הדברים בלחץ ומגיע לך ליהנות מבחירת שמלת הכלה שלך, כי כמו שאת יודעת, שמלת כלה זה בגד שקונים רק פעם בחיים.

איך לבחור עיצוב לשמלת הכלה שלך?

לא מעט מהלקוחות שלי מגיעות עם רעיון ברור לגבי שמלת הכלה שלהן ולגבי השאלה איך הן רוצות שהיא תיראה. עם זאת, לא פעם קורה שהמציאות שונה מעט מהדמיון ומתגלה בפועל שדווקא סגנון אחר לגמרי יוכל להחמיא להן יותר. בין אם את חולמת מגיל צעיר על עיצוב שמלת הכלה שלך ובין אם אין לך מושג בתחום, אני מזמינה אותך לפנות אלי כי ביחד נוכל לבחור לך את השמלה הכי יפה שיש. אני מקפידה להקשיב לכל לקוחה, להבין למה היא זקוקה ומה בדיוק היא רוצה ובצורה כזאת תמיד אני מצליחה לעצב שמלות יפות לכל אחת. אני מאמינה שלכל אישה יש סגנון אחר של שמלה שתוכל להתאים לך ואני אשמח לצאת ביחד איתך למסע של חיפוש השמלה שתהפוך אותך לנסיכה ביום חתונתך.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ואחזור אליכם, או חייגו: 050-7192990
כתובתנו: שד' וינגייט 7, חיפה